Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Poszukiwany starszy specjalista ds. windykacji z j. francuskim lub j. niemieckim - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 27/07/2022 09:27:57
2 tygodnie temu
Pos逝gujesz si bardzo dobrze j瞛ykiem angielskim a dodatkowo niemieckim, w這skim b康 francuskim? Interesuje Ci praca w mi璠zynarodowym 鈔odowisku? A mo瞠 masz do鈍iadczenie w obszarze windykacji b康 ksi璕owo軼i?

Je瞠li tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Masz szans do陰czy do zespo逝 naszego Klienta, kt鏎y jest liderem w zakresie doradztwa, us逝g technologicznych i transformacji cyfrowej.

Nie zwlekaj, aplikuj ju dzi!

oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
zatrudnienie w oparciu o umow o prac
szeroki pakiet benefit闚
mo磧iwo嗆 pracy w systemie hybrydowym
prac w firmie o ugruntowanej pozycji
mo磧iwo嗆 rozwoju
zadania
odpowiedzialno嗆 za codzienne zarz康zanie portfelem nale積o軼i klienta i zapewnienie wysokiej jako軼i us逝g zorientowanych na klienta
stosowanie podstawowych technik windykacyjnych i dostosowywanie strategii windykacyjnych do wymog闚 klienta
negocjowanie i wdra瘸nie rozwi您a p豉tniczych z klientami
opracowywanie strategii i rozwi您a dla problematycznych klient闚
regularna ocena wszystkich kontroli i procedur zarz康zania nale積o軼iami w celu wprowadzania zmian i ulepsze
oczekujemy
do鈍iadczenia z dzia逝 AR (OTC) lub inne zwi您ane z obszarem p豉tno軼i, finans闚 czy ksi璕owo軼i, mile widziane do鈍iadczenie w collections
znajomo軼i proces闚 zwi您anych z p豉tno軼iami oraz fakturami
wysokiego poziomu umiej皻no軼i obs逝gi klienta i bardzo dobrych umiej皻no軼i komunikacyjnych i negocjacyjnych
bardzo dobrej znajomo軼i j瞛yka angielskiego
bardzo dobrej znajomo軼i jednego z j瞛yk闚: niemiecki, francuski, w這ski
bardzo dobrych umiej皻no軼i analitycznych, pozwalaj帷ych przygotowanie kompleksowych analiz i raportowania
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Kontakt:
Oliwia
Telefon:
605 052 894

Ods這n: 21
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl