Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
praca przy zbiorze sa豉ty Francja - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 28/04/2022 14:52:13
2 tygodnie temu
Opis stanowiska
Oferujemy prac przy zbiorze sa豉ty u francuskiego kontrahenta. Zbi鏎 odbywa si przy pomocy maszyny (kombajnu) przy kt鏎ym pracuje grupa od 15 do 30 os鏏. Praca wykonywana jest w r騜nych warunkach pogodowych (s這鎍e lub deszcz, du瘸 wilgotno嗆 w godzinach porannych). Prac nale篡 wykonywa zgodnie z instrukcj pracodawcy w odpowiednim tempie. Wyjazd do pracy w pe軟i zorganizowany w ramach Assistance - 180 z (ubezpieczenie, indywidualny opiekun) + koszt bilet wed逝g cennika przewo幡ika.
D逝go嗆 kontraktu: 4 miesi帷e (27.05 do 30.09.2022) Termin wyjazdu: 25.05.2022 Miejsce pracy: okolice Caen, Francja
Wymagania stanowiska
- dyspozycyjno嗆 na okres trwania kontraktu
- mile widziane do鈍iadczenie w tego typu pracy
- prawo jazdy kat. B (min.1 osoby w grupie)
- du瘸 motywacja do pracy i odpowiednie tempo pracy
- dobry stan zdrowia pozwalaj帷y na podj璚ie wymagaj帷ej pracy fizycznej
Oferujemy
- d逝go嗆 kontraktu 4 miesi帷e - francuska umowa
- praca w systemie godzinowym stawka 10,85 € / 8,80€ netto + 10% ekwiwalent urlopowy
- premia godzinowa 1,06€ dla pracownik闚 kt鏎zy wyrobi norm (400 szt na godzin)
- 40-45 godzin pracy w tygodniu, przez 6 dni w tygodniu
- przewidywane miesi璚zne wynagrodzenie mi璠zy 1400€ netto a 1700€ netto + premia po wykonaniu normy
- wynagrodzenie wyp豉cane miesi璚znie na konto pracownika
- zakwaterowanie w pe軟i wyposa穎ne - koszt 4 Euro za dzie
- premia 100 Euro po zrealizowaniu kontraktu
- nie pobieramy op豉t za rekrutacj ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 669 586 699 lub 134463295 (poniedzia貫k - pi徠ek 8:00-16:00)
Grupa Bis-Pol dzia豉 na podstawie certyfikatu Marsza趾a Wojew鏚ztwa Podkarpackiego numer 6782.

Kontakt:
Grupa Bispol
Telefon:
134463295

Ods這n: 11
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl