Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Rozpocznij karier w Jumbo jako order picker- NL! - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 26/04/2022 16:26:02
3 tygodnie temu
Jumbo to jedna z najwi瘯szych sieci supermarket闚 w Holandii posiadaj帷a oko這 700 sklep闚 w ca造m kraju.
Centrum dystrybucyjne, w kt鏎ym b璠ziesz pracowa jest odpowiedzialne za dostarczanie towar闚 do supermarket闚 Jumbo.
Lokalizacja: Veghel, Holandia
Twoje zadania:
W codziennej pracy b璠ziesz zajmowa si kompletowaniem dostaw do sklep闚 sieci, czyli zbieraniem produkt闚 (spo篡wczych, kosmetyk闚 itp.) za pomoc s逝chawki z systemem voice-pick. Wystarczy, 瞠 nauczysz si kilku polece i liczb w j瞛yku holenderskim – to prostsze ni si wydaje :)
Oferujemy:
• Stawk godzinow nawet 11.70 EUR
• Cotygodniowe wyp豉ty zawsze na czas
• Dodatki za prac na godziny wieczorne, nocki, weekendy, 鈍i皻a
• Prac na 3 zmiany (r闚nie w ni窺zych temperaturach)
• Godziny pracy gwarantowane kontraktem
• Zorganizowane zakwaterowanie w niskiej cenie
• Darmowy transport do/z pracy
• Stabilne zatrudnienie na d逝窺zy lub kr鏒ki okres
• Ubezpieczenie pracownicze oraz dost瘼 do opieki zdrowotnej
• Umow o prac tymczasow na warunkach holenderskich
• Telefoniczn pomoc Operation Service Center dost瘼n 24/7
• Dost瘼 do kurs闚 j瞛ykowych i program闚 np. OTTO Rewards, doceniaj帷y d逝goterminowe zatrudnienie!
Oczekiwania:
• Mile widziane do鈍iadczenie jako order picker
• Znajomo嗆 j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Gotowo嗆 do pracy w ni窺zych temperaturach (3-6ᵒC)
Jeste gotowy/a, by zacz望 zarabia w EURO? Aplikuj lub zadzwo pod +48 71 744 31 00. CV prosimy o przesy豉nie na adres: pracuj@ottopraca.eu.

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO WorkForce
Telefon:
+48 717 443 100

Ods這n: 9
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl