Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik magazynowy/ ok.1700 euro + darmowe zakwaterowanie - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/04/2022 13:23:37
miesi帷 temu
S&A Sp. Z o.o. to agencja po鈔ednictwa pracy z siedzib w Krakowie, zajmujemy si rekrutacj kandydat闚 ch皻nych do podj璚ia pracy w Niemczech.

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy pracownik闚:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejscowo嗆: Radeburg (okolice Drezna)

Opis stanowiska:
✅ za豉dunek i roz豉dunek paczek
✅ skanowanie i dokumentowanie towaru
✅ sortowanie paczek
✅ utrzymywanie porz康ku i czysto軼i w miejscu pracy

Oferujemy:
✅ stawka 11,00 € brutto/h
✅ ca趾owicie BEZPxTNE MIESZKANIE (mo磧iwo嗆 wyjazdu ze znajomymi)
✅ bezp豉tne Wi-Fi
✅ praca bez znajomo軼i j瞛yka i do鈍iadczenia
✅ Praca 40 godzin tygodniowo w systemie zmianowym z mo磧iwo軼i nadgodzin zgodnie z zapo-trzebowaniem Klienta
✅ mo磧iwo嗆 pobierania zaliczek
✅ brak Zeitkonta ! wszystkie nadgodziny s wyp豉cane
✅ opieka polskoj瞛ycznego koordynatora
✅ polska umowa o prac tymczasow - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
✅ bonus za ka盥 polecon osob
✅ dodatek paliwowy dla osoby posiadaj帷ej samoch鏚 na dojazd do pracy

Wymagania:
✅ w豉sny samoch鏚 na wyjazd (dodatek paliwowy wyp豉cany do wynagrodzenia)
✅ buty z noskiem S3

Tel: +48 575 754 550

Kliknij w link w celu uzupe軟ienia formularza: https://forms.gle/voMvkbRA2xURjTWG7
Kontakt:
Jolanta
Telefon:
575754550

Ods這n: 14
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl