Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Holandia. PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ (praca na ch這dni) - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 29/03/2022 10:40:56
miesi帷 temu
Lokalizacja: Bleiswijk (Holandia)

Dla naszego nowego klienta poszukujemy PRACOWNIK紟 LINII PRODUKCYJNEJ.

To mi璠zynarodowa firma dostarczaj帷a zestawy produkt闚 do przygotowania posi趾u w domu. Ka盥e pude趾o zawiera pe軟y przepis ze wszystkimi sk豉dnikami do samodzielnego przygotowania dania.

Twoje zadania:

Pakowanie w豉軼iwych produkt闚 – mi瘰, warzyw, 鈍ie篡ch zi馧 do papierowych toreb lub karton闚, kt鏎e nast瘼nie zostan dostarczone do klient闚.

Oferujemy:

· Atrakcyjn stawk godzinow w wysoko軼i 10.75 EUR na godzin

· Dodatki za prac w 鈍i皻a +50%, weekendy +25% i w godzinach wieczornych (+10 do 40%)

· Darmowy posi貫k na dziennej i nocnej zmianie

· Zakwaterowanie z darmowym Wi-Fi blisko pracy

· Transport do pracy wypo篡czonym rowerem

· Prac dwuzmianow 5 dni w tygodniu (12:00 – 21:00 / 19:00 – 01:00)

· Umow o prac tymczasow na warunkach holenderskich

· Ubezpieczenie pracownicze oraz dost瘼 do opieki zdrowotnej

· Minimum formalno軼i (mo磧iwo嗆 elektronicznego podpisania umowy)

· Aplikacj myOTTO z planem pracy i paskami wyp豉t

· Dost瘼 do program闚 specjalnych FitOTTO, OTTO Rewards czy Happy OTTO Wish!

Oczekiwania:

· Gotowo嗆 do pracy w ch這dni w temp. 5ᵒC

To praca dla Ciebie!

Aplikuj ju teraz! Zadzwo pod +48717443100 lub zostaw nam kontakt do siebie! CV prosimy o przesy豉nie na adres: pracuj@ottopraca.eu.

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO WorkForce
Telefon:
+48 717 443 100

Ods這n: 32
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl