Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Hydraulik / Monter instalacji, Niemcy - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 19/10/2020 15:51:34
tydzie temu

HYDRAULIK - monter instalator instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych na terenie Niemiec
Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla monterow instalacji elektrycznych na terenie Niemiec.

Zarobki: 12,50 €/h Brutto + 6€ diety do godziny Netto

Wymagania:
 wykszta販enie w zawodzie hydraulika lub wieloletnie do鈍iadczenie na danym stanowisku
 komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
 czytanie rysunk闚 technicznych,
 umiej皻no軼i pracy samodzielnej i zespo這wej
 samoch鏚 na wyjazd mile widziany

Opis stanowiska:
 wykonywanie prac instalacyjnych i monta穎wych (bialy montaz)
 monta instalacji sanitarnych i grzewczych wed逝g projektu wykonawczego
 instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej
 instalacja rur HT i SML (rury 瞠liwne)
 uk豉danie przewod闚 kanalizacyjnych
 monta system闚 podtynkowych i armatury sanitarnej
 przeprowadzanie kontroli szczelno軼i i dro積o軼i instalacji

Nasza oferta:
 wynagrodzenie 12,50€ brutto/h + 6€ dieta netto za ka盥a przepracowana godzine
 umow na czas nieokre郵ony z pracodawc niemieckim
 zorganizowane zakwaterowanie w pobli簑 miejsca pracy przez Pracodawce
 wyplacane cotygodniowe zaliczeki za biezacy tydzien
 odprowadzanie sk豉dek zdrowotno-emerytalnych
 wyposa瞠nie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
 mo磧iwe nadgodziny
 terminowo wyp豉cane wynagrodzenie
 dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
 opieka polskiego konsultanta na czas zatrudnienia
-Dodatkowo:
 Premia 200€ za polecenie Pracownika Firmie
Lokalizacja: Hannover, Kassel, Hamburg

Kontakt:
praca(a)ims-zeitarbeit.eu
0049 5241 234 90 48
0049 176 1000 30 39

IMS GmbH
K霵igstra絽 38
33330 Gtersloh
Kontakt:
IMS
Telefon:
52412349048

Ods這n: 60
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl