Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Sortowanie sadzonek szparag闚 - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 24/05/2019 10:27:50
miesi帷 temu
Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracownik闚 dla naszego klienta do pracy na stanowisku: sortowanie sadzonek szparag闚 w Holandii.

Oferta pracy dost瘼na od pocz徠ku marca 2019 z zakwaterowaniem, bez znajomo軼i j瞛yka obcego.

Opis stanowiska:

-sortowanie i pakowanie sadzonek szparag闚 przy sto豉ch na hali
-uk豉danie posortowanych skrzynek na palety
-cz窷 kandydat闚 b璠zie r闚nie skierowana do pracy przy zbiorze pora na specjalnie przygotowanej maszynie

Wymagania:

-dyspozycyjno嗆 do pracy za granic na okres oko這 3 m-cy
-motywacja i ch耩 do pracy na hali przy sortowaniu sadzonek warzyw
-posiadanie prawo jazdy kat. B (oraz mo磧iwo嗆 prowadzenia samochodu za granic) b璠zie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
-cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpo鈔ednio na konto bankowe
-zakwaterowanie (z dost瘼em do Internetu)
-zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
-dodatki wakacyjne i urlopowe
-opiek koordynatora w miejscu pracy
-sta造 dost瘼 do odcinka wyp豉t, przepracowanych godzin i pozosta造ch dokument闚 na portalu pracowniczym
-pomoc w organizacji wyjazdu

Zainteresowa豉 Ci ta oferta? Aplikuj ju teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wy郵ij swoje CV na e-mail: rekrutacja@szukasz-pracy.pl

Wszystkie dost瘼ne oferty s na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W zwi您ku z nowymi przepisami dotycz帷ymi ochrony danych osobowych zapoznaj si z obowi您kiem informacyjnym dost瘼nym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

Kontakt:
Job Service
Telefon:
+48 627570359

Ods這n: 8
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl