Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Stolarz Budowlany - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 31/08/2018 12:02:01
3 tygodnie temu
INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw. Je郵i poszukujesz nowych wyzwa i mo磧iwo軼i pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy os鏏 do podj璚ia pracy jako:

STOLARZ

Miejsce pracy: Francja, Alpy

Zadania:
monta stolarki wewn徠rz budynku (schody, balustrady, drzwi, pod這gi, deska obiciowa)

Oferujemy:
francusk umow o prac tymczasow
stawk godzinow+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
dodatek 篡wieniowy 9 € netto/ dzie pracy
transport z kwatery do pracy
bezp豉tne zakwaterowanie
zdaln opiek konsultanta przez ca造 czas trwania kontraktu
pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
do鈍iadczenie w pracy jako Stolarz
znajomo嗆 j瞛yka francuskiego lub angielskiego pozwalaj帷a na komunikacj w pracy
wysoka kultura osobista
motywacja do podj璚ia pracy za granic
mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu

Aplikuj帷, przyjmujesz do wiadomo軼i, 瞠:

Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie przy ul. G這wackiego 4/9, 30-085 Krak闚.
Dane przetwarzane s w celu realizacji proces闚 rekrutacyjnych.
Dane mog by przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych us逝g w豉snych oraz naszych partner闚, zgodnie z wyra穎nymi zgodami.
Dane b璠 udost瘼niane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etap闚 rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
Mam prawo dost瘼u do swoich danych oraz ich poprawienia.
Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, 瞠 skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.
Kontakt:
INTERIMAX
Telefon:
607901622

Ods這n: 10
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl