Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Operator maszyn CNC- niemiecka umowa - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 14/05/2018 08:16:29
tydzie temu
Bezpo鈔edni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje prac dla hydraulik闚, elektryk闚, 郵usarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec.

Aktualnie poszkujemy os鏏 do pracy jako:
operatora maszyn CNC

Lokalizacja: Karlsruhe, Regensburg, Kassel, K闤n, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nrnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, K闤n.

Arbeitsgeber fr qualifizierte Fach- und Fhrungskr輎te.

Opis stanowiska:
• samodzielna obs逝ga maszyn CNC.
• ustawianie maszyn.
• praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z mo磧iwo軼i podwy磬i.
• Zarobki: 11 € brutto + do 60 € netto dziennej diety.
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie p豉tne miesi璚znie na konto pracownika.
• Mo磧iwo嗆 pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Zakwaterowanie p豉tne zorganizowane przez pracodawc.
• Niemieckie ubezpieczenie spo貫czne i zdrowotne.
• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granic.

Wymagania:
• Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym.
• Do鈍iadczenie jako operator maszyn CNC.
• Mile widziane do鈍iadczenie w bran篡 metolowej.
• Wykszta販enie kierunkowe- mile widziane.
• Ch璚i do pracy.
• Prawo jazdy kat. B + w豉sny samoch鏚 na wyjazd (mile widziane).
Nasze do鈍iadczenie i profesjonalizm sa gwarancj sukcesu.
Nie czekaj i znajd prac juz dzi!

Osoby zainteresowane prosz o przes豉nie CV w j瞛yku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:
rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny mo磧iwy pon.-pt. od 08-17.
+49 5242976 0630

sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Hauptstra絽 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrck
www.sky-personal.de

Z g鏎y serdecznie dzi瘯ujemy za Pa雟twa aplikacj!
Kontakt:
Telefon:
495242976060

Ods這n: 36
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl