Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
ELEKTRYK PRZEMYSΜWY - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 14/05/2018 08:17:35
miesi帷 temu
ELEKTRYK PRZEMYSΜWY - okablowywanie szaf sterowniczych.

Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulik闚, elektryk闚, 郵usarzy i spawaczy, operator闚 maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla ka盥ego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpocz璚ia pracy odpowiad強acy kandydatowi.

Lokalizacje: Biberbach, Albstadt, Donaw顤th, Ehingen, Bad Saulgau, Regensburg, Wrzburg, Frankfurt/M, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nrnberg, Regensburg, Kassel, K闤n, Dortmund, Hannover, Bremen, Monachium, Fulda, Freiburg.

Arbeitsgebar fr qualifizierte Fach- und Fhrungskr輎te.

WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego.

• Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.

• Wykszta販enie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.

• Wiedza na temat symboli, norm i kod闚 podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.

• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz w豉sny samoch鏚 na wyjazd.

• Umiejetno嗆 czytania schemat闚 elektrycznych i rysunk闚 technicznych.

ZADANIA:

• Przy陰czanie kabli do rozdzielni oraz urz康ze przemys這wych.

• Rozprowadzanie r騜nego rodzaju kabli, przycinanie i wyka鎍zanie okablowania przy u篡ciu r霩nych technik przy陰czeniowych.

• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunk闚 i schemat闚.

• Pos逝giwanie sie elektronarzedziami.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z mo磧iwosci podwy磬i.

• Zarobki: 11 € brutto + 60 € netto dziennej diety

• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

• Wynagrodzenie p豉tne miesiecznie na konto pracownika.

• Mo磧iwo嗆 pobierania cotygodniowych zaliczek.

• Sta陰 prac w oparciu o umowe o prace z pe軟ym pakietem socjalnym.

• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.

• Ubezpieczenie i gwarancj odprowadzania sk豉dek.

• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.

• Opieka polskiego koordynatora.

Nasze do鈍iadczenie i profesjonalizm sa gwarancj sukcesu.

Nie czekaj i znajd prac juz dzis!

Osoby zainteresowane prosz o przes豉nie CV w j瞛yku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:

rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny mo磧iwy pon.-pt. od 08-17.

Telefon: +49 52429760620

Kontakt:
sky Personal
Telefon:
495242976060

Ods這n: 54
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl