Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
*Produkcja* *Szklarnia* *HOLANDIA* - Og這szenia Kielce
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/02/2018 09:19:47
6 dni temu
Axidus International Sp. z o.o. jest Agencj Zatrudnienia (certyfikat nr 8517). Dla naszego holenderskiego partnera, jednego z najwi瘯szych w zachodniej Holandii poszukujemy pracownik闚 na dwa stanowiska:

Pracownik produkcji lub Pracownik szklarni

OPIS STANOWISKA

1)Pracownik sektora produkcyjno - ogrodniczego (hale, magazyny, fabryki).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, b璠zie wykonywa豉 og鏊ne prace produkcyjne. (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja owoc闚 i warzyw, proste prace magazynowe).

2)Pracownik szklarni(z pomidorami lub papryk)-zbi鏎, piel璕nacja

WYMAGANIA

• dyspozycyjno嗆

• stan zdrowia umo磧iwiaj帷y wykonywanie pracy fizycznej

• silna motywacja do pracy

• zatrudniamy r闚nie osoby bez do鈍iadczenia, kt鏎e podejmuj swoj pierwsz prac

OFERUJEMY

• atrakcyjne wynagrodzenie

• szkolenie wst瘼ne przed podj璚iem pracy

• prac w mi貫j atmosferze pod sta陰 opiek polskich koordynator闚

• legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy

• umow podpisywan przed wyjazdem

• zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez ca造 okres pobytu

• mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego (d逝窺ze kontrakty, szkolenia zawodowe i j瞛ykowe)

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku holenderskim

• zorganizowany wyjazd do Holandii komfortowymi busami

Zach璚amy do kontaktu osoby zainteresowane.
Kontakt:
Axidus International
Telefon:
178508070

Ods這n: 137
      Zobacz Katalog Kieleckich Wizyt闚ek

KIELECKIE OGΜSZENIA
www.kieleckie-ogloszenia.pl